Endüstriyel Temizlik Geçici Personel Temini

Ülkemizde son yıllarda hızla gelişen sanayi ve yeni yatırımlar, bir çok teknik problem ile birlikte üretim kirliliğini de beraberinde getirmektedir. Endüstriyel temizlik, sanayi bölgelerindeki fabrika ve imalathanelerdeki temizliğe verilen isimdir. Endüstriyel temizlik, makinelerin zamanla kirlenmesi ve tozlanması nedeni ile büyük önem taşımaktadır.

Üretim makinelerinde oluşan kirler zaman içerisinde üretimi ve üretilen ürünleri etkileyeceği için ciddi sorunlara yol açabilir. Temizliği yapmak ve yaptırmak bu yüzden oldukça önemlidir.

İşin doğasında kirlilik varsa, temizlik işlemi de var olmalıdır. Bu işlem için de aradığınız uzman yardım olarak yanınızdayız.

EKOVAR olarak yerinde atık yönetimi ve endüstriyel temizlik hizmetlerini fabrika sahalarınızda veya özel alanlarınızda isteğinize uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Türkiye’nin tüm şehirlerinde, kurum ve kuruluşların ana faaliyetlerine yoğunlaşabilmeleri için mevcut profesyonel ve uzman kadromuz ile kuracağımız ekipler ile geçici personel temin etmekteyiz.

TOP